Dooreg
Dveře, okna, interiéry
Online poptávka
VOLEJTE PRO NABÍDKU ZDARMA
telefon.png
  495 408 720
Domovská stránka > O firmě

O firmě

DOOREG Hradec Králové vzorkovna interiér

Firma DOOREG s.r.o.

Vážení zákazníci,
 
Vítáme Vás na stránkách firmy DOOREG s.r.o. Hradec Králové. Dovolte nám, abychom Vám představili naší firmu a nabídli spolupráci při koupi nebo prodeji našich produktů.
 
Firma DOOREG byla založena v roce 2004 s cílem dodávat kvalitní výplně stavebních otvorů včetně kompletního servisu - demontáž, montáž, seřízení i zednické začistění.
 
DOOREG je oficiálním distributorem a dovozcem firmy POL-SKONE - výrobce dřevěných oken, dveří a zárubní - pro Českou republiku. Jsme zároveň přímými dodavateli všech níže uvedených výrobků a značek.

Dodáváme dřevěná okna a euro okna (tloušťka profilu oken 68 mm, 90 mm a 104 mm), dřevo-hliníková okna POL-SKONE, plastová okna a hliníková okna OTHERM; včetně příslušenství oken jako vnitřní parapety (dřevěné parapety, dřevotřískové parapety, plastové parapety) a vnější parapety tažené a ohýbané; vnitřní žaluzie do oken, venkovní žaluzie, rolety, markýzy a stínící techniku CLIMAX, okenní kování a kliky M&T, AC-T.

Dalším významným sortimentem jsou vnitřní dveře (fóliované dveře, laminované dveře, CPL a HPL dveře, dýhované dveře, dřevěné dveře), interiérové dveře, bytové dveře, vstupní dveře, vchodové dveře a technické dveře POL-SKONE jako jsou zvukotěsné dveře SR 35 a SR 39 dB, protipožární dveře EI30, EI45, EI60 a EW30.
Vše včetně příslušenství a kování, jako jsou kliky AC-T, kování M&T, TWIN, DOMINO a AXA. Dále dodáváme dveře značky CAG, ZLOMEK a Sapeli celoskleněné dveře BIM BOHEMIA a BENEDOOR.

Zajímavým sortimentem je i krbové nářadí JAP; zámky a vložky FAB; stavební pouzdra JAP a ECLISSE; schody a zábradlí JAP a TOP STEP. Dodáme Vám také střešní okna FAKRO a VELUX; garážová vrata, sekční vrata, výklopná a otevírací vrata TRIDO;  brány a ploty. Máme v nabídce kompletní sortiment podlah, jako jsou plovoucí podlahy EGGER, dřevěné podlahy Kährs, parkety, lina, PVC a další podlahové krytiny.

Naším cílem však není pouze dodávat kvalitní výrobky dveří a oken, ale zároveň poskytnout profesionální zákaznický servis – tj. zaměření staveb a stavebních otvorů, demontáž a montáž dveří, oken a všech ostatních výrobků, zednické práce s tím související, seřízení výrobků před předáním zákazníkům a záruční a pozáruční servis.

Spolupracujeme s významnými interiérovými, bytovými architekty a designéry. Našimi cílovými zákazníky jsou jednotlivci, kteří staví rodinný dům, rekonstruují, nebo pouze chtějí změnit vzhled svého bytu, kanceláře, penzionu atd. Velice často se našimi zákazníky stávají stavební firmy, prodejci oken a dveří, truhláři, podlaháři a montážní firmy.
 
Doufáme, že Vás některý výrobek z našeho širokého sortimentu zaujme natolik, aby jste se stali jedním z mnoha spokojených zákazníků firmy DOOREG.
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Galerie firmy Dooreg

DOOREG hradec králové doprava
DOOREG hradec králové vzorkovna chodba 1
DOOREG hradec králové vzorkovna chodba
DOOREG hradec králové vzorkovna interiér
DOOREG hradec králové vzorkovna kliky
DOOREG hradec králové vzorkovna vstup
DOOREG hradec králové vzorkovna
DOOREG hradec králové vzorkovník dveří
mapka
Kde najdete naše produkty
DOOREG s.r.o.,
 
Foerstrova 1688/5
Hradec Králové 
500 02
 
Tel./ fax: +420 495 408 720
E-mail: info@dooreg.cz
© 2011  |  DOOREG s.r.o.  |  Foerstrova 1688/5, Hradec Králové 500 02 |  +420 495 408 720  |  info@dooreg.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.