Okna
DOOREG hradec králové POL-SKONE dřevěné okno Side Swing

„podívejte se na svět okny od nás“

 
Máme bohaté mnohaleté zkušenosti, proto je pro nás jednou z nejdůležitějších priorit zajistit ty nejlepší užitné parametry, efektní design a řešení s dlouhou životností. Naši nabídku vnějších dřevěných oken a dveří jsme vytvořili podle nejnovějších trendů ve stavebnictví, ale také s ohledem na různý vkus a požadavky našich zákazníků.

Široký výběr vzorů, barevných verzí, příčlí a doplňků vám umožní realizovat každý nápad, jak zkrášlit Vaši fasádu. Pečlivě promyšlená konstrukční řešení zaručují stabilitu, zatímco inovované systémy těsnění zajišťují ty nejvyšší parametry zvukotěsnosti a tepelné nepropustnosti. Nabídku doplňují solidní kování, která zaručují pohodlné a bezpečné používání našich výrobků. Seznamte se s naší nabídkou.
 
Na všechny okna poskytujeme profesionální zákaznický servis – tj. zaměření staveb a stavebních otvorů, montáž dveří, zednické práce s tím související, seřízení výrobků před předáním zákazníkům a záruční a pozáruční servis.
 
Spolupracujeme s významnými interiérovými, bytovými architekty a designéry.
 
Ceníky ke stažení ZDE
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.